O nás

Máte rádi plná bříška, voňavé dobroty na sporáku, uklizený byt, pořádek ve skříních a čisto v koupelně? Založili jsme e-shop Můjrendlík.cz, do jehož nabídky jsme vybrali všechno, o čem z vlastní zkušenosti víme, že potřebujete pro vaši spokojenou a útulnou domácnost.

Domácnost jako ze škatulky

Jsme dceřinou společností velkoobchodu UTC a máme více než 25 let zkušeností s prodejem domácích a kuchyňských potřeb. Víme, co naši zákazníci potřebují, a proto neustále doplňujeme a aktualizuje sortiment. Nyní najdete v naší nabídce potřeby na vaření, pečení a do domácností více než 5 000 nejrůznějších produktů.

logo_můj rendlík

Inspirací a radami poctivě plníme náš blog. Snažíme se na něj přidávat užitečné rady a tipy, díky nimž budete mít domácnost jako ze škatulky. Načerpáte zde inspiraci, když zrovna nevíte, co vařit, omrknete nápady na vánoční či letní výzdobu bytu a naučíte se nové vychytávky do kuchyně i k úklidu a zařizování domácnosti.

Rendlík ví, Rendlík poradí

Naše nápady a inspiraci s vámi sdílíme také na sociálních sítích. Máme rendlíkovský Facebook i Instagram. Jste na nich srdečně vítáni. Ať už jako tišší pozorovatelé, nebo aktivní fanoušci. Dotazy, připomínky, recenze nebo nápady na vylepšení nám můžete psát kromě zpráv na sítích i na e-mail zakaznici@mujrendlik.cz. S nákupem vám rádi poradí také naši kolegové v infocentru na lince +420 733 676 910.

Jsme přímí dovozci renomovaných značek